Login       Login
don`t have an account, register here or have you forgotten your password
 
 
 

    Afrikaans Drama Studios    

 

SESSIE 1

Maandag 8 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 8

Poësie

8

16

60

15:00

 

REPLIEK

 

 

10

15:10

A 9

Poësie

9

1-10

50

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 9

Poësie

9

11-21

50

17:15

 

REPLIEK

 

 

10

17:25

A 54

Karakteruitbeelding

8

5

40

18:05

 

REPLIEK

 

 

10

18:15

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:45

A 22

Gedramatiseerde Poësie

9

13

75

20:00

 

REPLIEK

 

 

10

21:10

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Maandag 8 Mei

Middagsessie                                               

KLEINSAAL

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 4

Poësie

4

1-14

70

16:10

 

REPLIEK

 

 

10

16:20

TEE

15

16:35

A 29

Prosa

4

4

20

 

A 30

Prosa

5

5

25

17:20

 

REPLIEK

 

 

10

17:30

A 42

Gedramatiseerde Prosa

5

9

45

18:15

 

REPLIEK

 

 

10

18:25

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:55

A 4

Poësie

4

15-28

70

20:05

 

REPLIEK

 

 

10

20:15

A 52

Karakteruitbeelding

6

6

40

20:55

 

REPLIEK

 

 

10

21:05

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 3

Maandag 8 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Laurinda Pretorius L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 0

Poësie

0

24

60

15:00

 

REPLIEK

 

 

10

15:10

A 2

Poësie

2

1-21

60

16:10

 

REPLIEK

 

 

10

16:20

TEE

15

16:35

A 2

Poësie

2

22-43

60

17:35

 

REPLIEK

 

 

10

17:45

A 26

Prosa

1

1

5

 

A 27

Prosa

2

3

15

 

A 28

Prosa

3

2

10

18:15

 

REPLIEK

 

 

10

18:25

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:55

A 14

Gedramatiseerde Poësie       

1

17

70

20:10

 

REPLIEK

 

 

10

20:20

EINDE VAN SESSIE

                   

 

SESSIE 1

Dinsdag 9 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 11

Poësie

11

15

75

15:15

 

REPLIEK

 

 

10

15:25

TEE

15

15:40

A 48

Gedramatiseerde Prosa

11

10

60

16:40

 

REPLIEK

 

 

10

16:50

A 57

Karakteruitbeelding

11

1

5

16:55

 

REPLIEK

 

 

10

17:05

A 36

Prosa

11

8

50

17:55

 

REPLIEK

 

 

10

18:05

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:35

A 12

Poësie

12

2

10

18:45

 

REPLIEK

 

 

10

18:55

A 24

Gedramatiseerde Poësie

11

11

65

 

A 25

Gedramatiseerde Poësie

12

1

5

20:05

 

REPLIEK

 

 

10

20:15

A 49

Gedramatiseerde Prosa

12

4

30

20:45

 

REPLIEK

 

 

10

20:55

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Dinsdag 9 Mei

Middagsessie                                               

BOONSTE SAAL

Beoordelaar:

 

Laurinda Pretorius L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 1

Poësie

1

1-18

60

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

 

16:25

A 1

Poësie

1

19-35

60

17:25

 

REPLIEK

 

 

10

17:35

A 13

Gedramatiseerde Poësie

0

10

35

18:10

 

REPLIEK

 

 

10

18:20

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:50

A 38

Gedramatiseerde Prosa

1

3

15

19:05

 

REPLIEK

 

 

10

19:15

A 39

Gedramatiseerde Prosa

2

12

50

20:05

 

REPLIEK

 

 

10

20:15

EINDE VAN SESSIE

               

 

 

SESSIE 3

Dinsdag 9 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 148

Samesprake

4&5

12

120

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 148

Samesprake

4&5

8

70

17:35

 

REPLIEK

 

 

10

17:45

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:15

A 43

Gedramatiseerde Prosa

6

14

80

19:35

 

REPLIEK

 

 

10

19:45

A 61

Monoloog       

5

9

50

20:35

 

REPLIEK

 

 

10

20:45

EINDE VAN SESSIE

             

 

SESSIE 1

Woensdag 10 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 67

Monoloog Dramaties

11

14

80

15:20

 

REPLIEK

 

 

10

15:30

A 82

Voorbereide Mimiek

11

3

20

15:50

 

REPLIEK

 

 

10

16:00

TEE

15

16:15

A 86

Poppespel Hoërskool

10

1

20

16:35

 

REPLIEK

 

 

10

16:40

A 68

Monoloog Dramaties

12

3

25

17:05

 

REPLIEK

 

 

10

17:15

A 99

Onvoorbereide Kreatiewe Advertensie

11

2

15

17:30

 

REPLIEK

 

 

10

17:40

A 115

Onvoorbereide Bladlees Prosa

11

4

10

17:50

 

REPLIEK

 

 

10

18:00

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:30

A 123

Gevorderde Improvisasie

11

3

15

18:45

 

REPLIEK

 

 

10

18:55

A 145

Onvoorbereide Redevoering

11

1

5

19:00

 

REPLIEK

 

 

10

19:10

A 164

Eksperimentele/Kreatiewe Groepwerk

10-12

4

30

19:40

 

REPLIEK

 

 

10

19:50

A 166

Groepmimiek Hoërskool

 

2

30

20:20

 

REPLIEK

 

 

10

20:30

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Woensdag 10 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 5

Poësie

5

1-25

110

15:50

 

REPLIEK

 

 

10

16:00

TEE

15

16:15

A 17

Gedramatiseerde Poësie

4

1-16

70

17:25

 

REPLIEK

 

 

10

17:35

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:05

A 17

Gedramatiseerde Poësie 

4

17-32

70

19:15

 

REPLIEK

 

 

10

19:25

A 32

Prosa

7

4

25

19:50

 

REPLIEK

 

 

10

20:00

A 53

Karakteruitbeelding

7

2

15

20:15

 

REPLIEK

 

 

10

20:25

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Donderdag 11 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 149

A 149   Samesprake                          

6&7

1-11

100

15:40

 

REPLIEK

 

 

10

15:50

TEE

15

16:05

A 149

Samesprake

6&7

12-22

100

17:45

 

REPLIEK

 

 

10

17:55

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:25

A 7

Poësie

7

13

60

19:25

 

REPLIEK

 

 

10

19:35

A 44

Gedramatiseerde Prosa

7

9

55

20:25

 

REPLIEK

 

 

10

20:35

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Donderdag 11 Mei

Middagsessie                                               

BOONSTE SAAL

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 33

Prosa 

8

9

50

14:50

 

REPLIEK

 

 

10

15:00

A 79

Voorbereide Mimiek

8

3

20

 

A 81

Voorbereide Mimiek

10

1

5

15:25

 

REPLIEK

 

 

10

15:35

A 97

Onvoorbereide Kreatiewe Advertensie

9

1

5

15:40

 

REPLIEK

 

 

5

15:45

 

TEE

 

 

15

16:00

A 120

Gevorderde Improvisasie

8

5

20

16:20

 

REPLIEK

 

 

10

16:40

A 121

Gevorderde Improvisasie

9

9

35

17:05

 

REPLIEK

 

 

10

17:15

A 142

Onvoorbereide Redevoering

8

2

15

17:30

 

REPLIEK

 

 

10

17:40

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:10

A 55

Karakteruitbeelding

9

5

40

18:50

 

REPLIEK

 

 

10

19:00

A 64

Monoloog Dramaties

8

12

70

20:10

 

REPLIEK

 

 

10

20:20

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 3

Donderdag 11 Mei

Middagsessie                                               

KLEINSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 72

Monoloog Komies

11

9

60

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 177

Kreatiewe Advertensie

10-12

3

20

16:45

 

REPLIEK

 

 

10

16:55

A 151

Samesprake

10-11

1-8

90

18:25

 

REPLIEK

 

 

10

18:35

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

19:05

A 151

Samesprake

10-11

9-18

100

20:45

 

REPLIEK

 

 

10

20:55

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Vrydag 12 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Laurinda Pretorius L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 3

Poësie

3

1-18

60

15:00

 

REPLIEK

 

 

10

15:10

A 3

Poësie

3

19-38

60

16:10

 

REPLIEK

 

 

10

16:20

TEE

15

16:35

A 16

Gedramatiseerde Poësie       

3

40

140

18:45

 

REPLIEK

 

 

10

18:55

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

19:25

A 40

Gedramatiseerde Prosa

3

9

35

20:00

 

REPLIEK

 

 

10

20:10

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Vrydag 12 Mei

Middagsessie                                               

BOONSTE SAAL

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 18

Gedramatiseerde Poësie

5

1-13

60

15:00

 

REPLIEK

 

 

10

15:10

A 162

Eksperimentele/Kreatiewe Groepwerk

5-7

2

25

15:35

 

REPLIEK

 

 

10

15:45

TEE

15

16:00

A 18

Gedramatiseerde Poësie

5

14-26

60

17:00

 

REPLIEK

 

 

10

17:10

A 51

Karakteruitbeelding                

5

3

20

17:30

 

REPLIEK

 

 

10

17:40

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:10

A 161

Eksperimentele/Kreatiewe Groepwerk

1-4

5

45

18:55

 

REPLIEK

 

 

10

19:05

A 154

Duo/Trio Voordragprogram   

5-7

1

20

19:25

 

REPLIEK

 

 

10

19:35

A 31

Prosa              

6

10

50

20:25

 

REPLIEK

 

 

10

20:35

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 3

Vrydag 12 Mei

Middagsessie                                               

KLEINSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo

THABAZIMBI

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 3

Poësie

3

1

5

 

A 16

Gedramatiseerde Poësie

3

1

5

15:15

A 28

Prosa

3

1

5

15:20

 

REPLIEK

 

 

5

15:25

A 5

Poësie

5

1

5

 

A 6

Poësie

6

2

5

 

A 7

Poësie

7

2

5

15:45

 

REPLIEK

 

 

5

15:50

A 8

Poësie

8

2

5

 

A 9

Poësie

9

3

15

16:05

 

REPLIEK

 

 

10

16:15

TEE

15

16:30

A 10

Poësie

10

2

10

 

A 11

Poësie

11

2

5

 

A 12

Poësie

12

2

10

16:55

 

REPLIEK

 

 

5

17:00

A 19

Gedramatiseerde Poësie

6

2

5

 

A 20

Gedramatiseerde Poësie

7

1

5

 

A 23

Gedramatiseerde Poësie

10

1

5

 

A 25

Gedramatiseerde Poësie

12

1

5

17:20

 

REPLIEK

 

 

10

17:30

A 31

Prosa

6

1

5

 

A 32

Prosa

7

1

5

 

A 33

Prosa

8

1

5

17:45

 

REPLIEK

 

 

10

17:55

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:25

A 34

Prosa

9

2

10

 

A 35

Prosa

10

1

5

18:40

 

REPLIEK

 

 

10

18:50

A 46

Gedramatiseerde Prosa

9

1

5

 

A 47

Gedramatiseerde Prosa

10

1

5

19:00

 

REPLIEK

 

 

10

19:10

A 61

Monoloog

5

1

10

 

A 62

Monoloog

6

1

10

19:30

 

REPLIEK

 

 

10

19:40

A 66

Monoloog Dramaties

10

1

10

 

A 67

Monoloog Dramaties

11

2

10

 

A 68

Monoloog Dramaties

12

1

10

20:10

 

REPLIEK

 

 

10

20:20

A 69

Monoloog Komies

8

1

10

 

A 71

Monoloog Komies

10

1

10

 

A 73

Monoloog Komies

12

1

10

20:50

 

REPLIEK

 

 

10

21:00

EINDE VAN SESSIE

SESSIE 4

Vrydag 12 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 34

Prosa

9

11

60

15:00

 

REPLIEK

 

 

10

15:10

A 35

Prosa

10

9

50

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 47

Gedramatiseerde Prosa

10

10

60

17:25

 

REPLIEK

 

 

10

17:35

EINDE VAN SESSIE

ETE

18:05

A 66

Monoloog Dramaties

10

22

140

20:25

 

REPLIEK

 

 

10

20:35

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Maandag 15 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 19

Gedramatiseerde Poësie

6

1-17

90

15:30

 

REPLIEK

 

 

10

15:40

TEE

 

15:55

A 41

Gedramatiseerde Prosa

4

10

50

16:40

 

REPLIEK

 

 

10

16:50

A 19

Gedramatiseerde Poësie

6

18-29

70

18:00

 

 

 

 

 

18:10

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:40

A 60

Monoloog

4

8

40

19:20

A 77

Voorbereide Mimiek  

6

5

25

19:45

A 78

Voorbereide Mimiek

7

2

10

19:55

 

REPLIEK

 

 

10

20:05

EINDE VAN SESSIE

 

 

 

SESSIE 2

Maandag 15 Mei

Middagsessie                                               

KLEINSAAL

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 46

Gedramatiseerde Prosa

9

15

90

16:30

 

REPLIEK

 

 

10

16:40

TEE

15

16:55

A 45

Gedramatiseerde Prosa        

8

12

70

18:05

 

REPLIEK

 

 

10

18:15

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:45

A 122

Gevorderde Improvisasie

10

7

30

19:15

 

REPLIEK

 

 

10

19:25

A 128

Onvoorbereide Mimiek

8

3

15

19:40

 

REPLIEK

 

 

10

19:50

A 130

Onvoorbereide Mimiek

10

1

5

19:55

 

REPLIEK

 

 

5

20:00

A 159

Groepverhaalkuns

8 & 9

3

35

20:35

 

REPLIEK

 

 

10

20:45

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 3

Maandag 15 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Laurinda Pretorius L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 15

Gedramatiseerde Poësie

2

31

120

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 74

Voorbereide Mimiek  

3

6

25

16:50

 

REPLIEK

 

 

10

17:45

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:15

A 59

Monoloog

3

11

50

19:05

 

REPLIEK

 

 

10

19:15

A 169

Onvoorbereide Groepmimiek

5-7

3

20

19:35

 

REPLIEK

 

 

10

19:45

A 172

Onvoorbereide Groepimprovisasie

5-7

3

20

20:05

 

REPLIEK

 

 

10

20:15

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Dinsdag 16 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 152

Samesprake

12

3

45

14:45

 

REPLIEK

 

 

10

14:55

A 173

Onvoorbereide Groepimprovisasie

10-12

6

40

15:35

 

REPLIEK

 

 

10

15:45

TEE

15

16:00

A 106

Onvoorbereide Bladlees Poësie

10

2

5

 

A 107

Onvoorbereide Bladlees Poësie

11

1

5

16:10

 

REPLIEK

 

 

10

16:20

A 114

Onvoorbereide Bladlees Prosa

10

9

25

16:45

 

REPLIEK

 

 

10

16:55

A10

Poësie

10

15

70

18:15

 

REPLIEK

 

 

10

18:25

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:55

A 168

Toneel Hoërskool Sokker 2010

 

 

50

19:35

 

REPLIEK

 

 

10

19:45

A 171

Onvoorbereide Groepmimiek

10-12

2

15

20:00

 

REPLIEK

 

 

10

20:10

A 56

Karakteruitbeelding

10

4

35

20:45

 

REPLIEK

 

 

10

20:55

EINDE VAN SESSIE

 

 

 

SESSIE 2

Dinsdag 16 Mei

Middagsessie                                               

BOONSTE SAAL

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 20

Gedramatiseerde Poësie

7

15

80

16:20

 

REPLIEK

 

 

10

16:30

TEE

15

16:45

A 62

Monoloog

6

1-9

60

17:45

 

REPLIEK

 

 

10

17:55

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:25

A 62

Monoloog

6

9-18

60

19:25

A 175

Kreatiewe Advertensie           

6&7

2

15

19:40

 

REPLIEK

 

 

10

19:50

A 76

Voorbereide mimiek

5

5

25

20:15

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 3

Dinsdag 16 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Laurinda Pretorius L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 6

Poësie            

6

22

120

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 147

Samesprake

1-3

1-11

70

17:35

 

REPLIEK

 

 

10

17:45

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:15

A 147

Samesprake

1-3

11-20

70

19:25

 

REPLIEK

 

 

10

19:35

A 157

Groepverhaalkuns

1-4

1

10

19:45

 

REPLIEK

 

 

10

19:55

A 158

Groepverhaalkuns

5-7

3

25

20:20

 

REPLIEK

 

 

10

20:30

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Woensdag 17 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 69

Monoloog Komies

8

6

40

14:40

 

REPLIEK

 

 

10

14:50

A 70

Monoloog Komies

9

10

60

15:50

 

REPLIEK

 

 

10

16:00

TEE

15

16:15

A 104

Onvoorbereide Bladlees Poësie

8

2

5

 

A 105

Onvoorbereide Bladlees Poësie

9

4

10

1630

 

REPLIEK

 

 

10

16:40

A 112

Onvoorbereide Bladlees Prosa

8

10

25

17:05

 

REPLIEK

 

 

10

17:15

A 71

Monoloog Komies

10

5

40

17:55

 

REPLIEK

 

 

10

18:05

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:35

A 137

Onvoorbereide Verhaalkuns

10

1

5

18:40

 

REPLIEK

 

 

5

18:45

A 163

Eksperimentele Groepwerk

8&9

3

45

19:30

 

REPLIEK

 

 

10

19:40

A 174

Onvoorbereide Groepimprovisasie

8&9

3

20

20:00

 

REPLIEK

 

 

10

20:10

A 96

Onvoorbereide Kreatiewe Advertensie

8

2

15

20:25

 

REPLIEK

 

 

 

20:35

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Woensdag 17 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Clarie Booyens L/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 75

Voorbereide Mimiek

4

6

25

14:25

 

REPLIEK

 

 

10

14:35

A 101

Onvoorbereide Bladlees Poësie

5

3

10

14:25

 

REPLIEK

 

 

10

15:35

A 102

Onvoorbereide Bladlees Poësie

6

2

5

15:40

 

REPLIEK

 

 

10

15:50

TEE

15

16:05

A 109

Onvoorbereide Bladlees Prosa

5

5

10

 

A 110

Onvoorbereide Bladlees Prosa

6

7

15

 

A 111

Onvoorbereide Bladlees Prosa

7

3

10

16:40

 

REPLIEK

 

 

10

16:50

A 118

Improvisasie

6

2

10

17:00

A 119

Improvisasie

7

1

5

17:15

 

REPLIEK

 

 

10

17:25

A 125

Onvoorbereide Mimiek

5

1

5

17:35

 

REPLIEK

 

 

10

17:45

A 133

Onvoorbereide Verhaalkuns

6

1

5

 

A 134

Onvoorbereide Verhaalkuns

7

1

5

17:55

 

REPLIEK

 

 

10

18:05

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:35

A 140

Onvoorbereide Redevoering

6

3

20

18:55

 

REPLIEK

 

 

10

19:05

A 63

Monoloog

7

13

70

20:15

 

REPLIEK

 

 

10

20:25

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Donderdag 18 Mei

Middagsessie                                               

BOONSTE SAAL

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 113

Onvoorbereide Bladlees Prosa

9

7

20

14:20

 

REPLIEK

 

 

10

14:30

A 170

Onvoorbereide Groepmimiek

8&9

2

15

14:45

 

REPLIEK

 

 

10

14:55

A 176

Kreatiewe Advertensie

8&9

3

25

15:20

 

REPLIEK

 

 

10

15:30

TEE

15

15:45

A 150

Samesprake

 8&9

1-7

80

17:10

 

REPLIEK

 

 

10

17:20

A 155

Duo/Trio Voordragprogram

8&9

3

45

18:05

 

REPLIEK

 

 

10

18:15

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:45

A 150

Samesprake

8&9

8-17

110

20:05

 

REPLIEK

 

 

10

20:15

A 80

Voorbereide Mimiek

9

3

20

20:35

 

REPLIEK

 

 

10

20:45

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Donderdag 18 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 88

Voordragkonsertprogram

7

2

45

14:45

 

REPLIEK

 

 

10

14:50

A 89

Voordragkonsertprogram

8

3

60

15:50

 

REPLIEK

 

 

10

16:00

TEE

15

16:15

A 90

Voordragkonsertprogram

9

3

60

17:15

 

REPLIEK

 

 

10

17:25

A 91

Voordragkonsertprogram

10

2

45

18:10

 

REPLIEK

 

 

10

18:20

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:50

A 92

Voordragkonsertprogram

11

3

60

19:50

 

REPLIEK

 

 

10

20:00

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Maandag 22 Mei

 Middagsessie                                               

GROOTSAAL                                                                                

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 168

Toneel Hoërskool Affies

 

 

50

14:50

 

REPLIEK

 

 

10

16:00

TEE

15

16:15

A 168

Toneel Hoërskool PNHS

 

 

50

17:05

 

REPLIEK

 

 

10

 

 

 

 

 

 

18:15

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:45

A 168

Toneel Hoërskool AHMP

 

 

50

19:35

 

REPLIEK

 

 

10

19:45

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Maandag 22 Mei

Middagsessie                                               

KLEINSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

15:00

A 168

Toneel Hoërskool AHMP

 

 

50

15:50

 

REPLIEK

 

 

10

17:15

A 168

Toneel Hoërskool AHMP

 

 

50

18:05

 

REPLIEK

 

 

10

 

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 1

Dinsdag 23 Mei

Middagsessie                                               

GROOTSAAL

Beoordelaar:

 

Loraine Prinsloo H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 168

Toneel Hoërskool Eldo 1

 

 

50

14:50

 

REPLIEK

 

 

10

15:00

A 168

Toneel Hoërskool Eldo 2

 

 

50

15:50

 

REPLIEK

 

 

10

16:05

TEE

15

16:20

A 168

Toneel Hoërskool Eldo 3

 

 

50

17:10

 

REPLIEK

 

 

10

17:20

A 168

Toneel Hoërskool Eldo 4

 

 

50

18:10

 

REPLIEK

 

 

10

18:25

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:55

A 168

Toneel Hoërskool Eldo 5

 

 

50

19:45

 

REPLIEK

 

 

10

19:55

A 168

Toneel Hoërskool Zwartkops

 

 

50

20:45

 

REPLIEK

 

 

10

20:55

EINDE VAN SESSIE

 

SESSIE 2

Dinsdag 23 Mei

Middagsessie                                               

TENT

Beoordelaar:

 

Llona Geertsema H/S

Tyd

Itemnr

Afdeling

Graad

Aantal

Tot Tyd

14:00

A 21

Gedramatiseerde Poësie

8

19

120

16:00

 

REPLIEK

 

 

10

16:10

TEE

15

16:25

A 65

Monoloog Dramaties

9

14

80

17:45

 

REPLIEK

 

 

10

17:55

EINDE VAN SESSIE

ETE

AANDSESSIE

18:25

A 23

Gedramatiseerde Poësie

10

8

50

19:15

 

REPLIEK

 

 

10

19:25

EINDE VAN SESSIE

 

 

 

 
 
developed by This website was developed by ProsperO