Login       Login
New account? register here. Forgot password? click here.
wave
 
 
 

    Toekennings    

 

INDIVIDUELE TROFEË

WISSELTROFEE
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Graveringsdienste Beste onvoorbereide toespraak Laerskool Item nie aangebied in 2021 nie

 GROEPTROFEË

WISSELTROFEE
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Ateljee del'Arte Beste Spreekkoor Item nie aangebied in 2021 nie
Chris Vorster Beste Toneel: Laerskool Item nie aangebied in 2021 nie
Dramari Beste Toneel: Hoërskool Item nie aangebied in 2021 nie

ALGEHELE WENNER TOEKENNING 

WISSELTROFEE
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Elardu-Steorra Wisseltrofee.  Beste deelnemer:  Gr 6 & Gr 7. Skole-afdeling
Hoogste A+ gemiddeld behaal in enige 4 items (2 voorbereide en enige 2 onvoorbereide items), nie-moedertaal items uitgesluit.
Matthew Rider Leonie Dey
 

ITEMWENNERS 

POËSIE
      GRAAD      WENNER SKOOL ONDERWYSER 
Pre-primêr Anroné Laas & Andro du Plessis Laerskool Tuinrand & Laerskool Tygerpoort Tharina Laas & Suzanne van der Westhuizen
Graad 1 Dané Smith Laerskool Tuinrand Tharina Laas
Graad 2 Carla Dry Laerskool Tygerpoort Joekie Ahlers
Graad 3 Anré Louw Laerskool Tygerpoort Joekie Ahlers
Graad 4 Anja Joubert & Ilandi van Rensburg Laerskool Tygerpoort & Laerskool Magalieskruin Denise Bishop & Marié Louw
Graad 5 Liza Beyers Curro Hazeldean Leonie Dey
Graad 6 Hugo Louw & Matthew Rider Laerskool Tygerpoort & Curro Hazeldean Lizemarie Snith & Leonie Dey
Graad 7 Shelby Smith Laerskool Magalieskruin Marié Louw
 
GEDRAMATISEERDE POËSIE
GRAAD  WENNER SKOOL ONDERWYSER
Pre-primêr Geen wenner                                                                                                                                                                                                   
Graad 1 Geen wenner      
Graad 2 Geen wenner
Graad 3    Steph Beyers                             Curro Hazeldean                                                                    Leonie Dey
Graad 4 Geen wenner
Graad 5        Geen wenner
Graad 6       Matthew Rider Curro Hazeldean Leonie Dey
Graad 7          Geen wenner                                                  
 
POËSIE (nie-moedertaalsprekers)
GRAAD WENNER SKOOL ONDERWYSER
Pre primer             Geen wenner
Graad 1                   Geen wenner
Graad 2 Chantonique Khechane Laerskool Tuinrand                    Tharina Laas
Graad 3 Masego Sebulele Laerskool Tuinrand Tharina Laas
Graad 4 Thato Nesengani Laerskool Magalieskruin Marié Louw    
Graad 5                 Geen wenner
Graad 6 Dimpho Kgokane & Paballo Maleka  Laerskool Tuinrand & Princess Park College Tharina Laas & Elize Hattingh                                    
Graad 7 Kristen Barry Curro Roodeplaat Aneliza Geel