Login       Login
New account? register here. Forgot password? click here.
wave
 
 
 

    Toekennings    

 

LAERSKOOL TOEKENNINGS

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
P.M.F. Wenner Graad 6 Lientjie Steyn Louise Lachenicht
P.M.F. Wenner Graad 7 Elsmari Kuperus Riana Muller
Martie Brandt Beste Prosa:   Gr. 5 - 7 Anria van der Linde Hanri Muller
Afrikaanse Stigting Beste Monoloog:  Gr.  3 - 4 Liani Gouse Riana Muller
Rapportryers Beste Monoloog: Gr. 5 - 7 Skyla Coetzee Riana Muller
Personaggio Beste Karakteruitbeelding Khloe Buitendach Riana Muller
Enel Alberts Beste Poppekas Lientjie Steyn Louise Lachenicht
Panache Produksies Beste Impromptu werk Lientjie Steyn Louise Lachenicht
Redenaars Naaswenner Beste onvoorbereide toespraak Nina van Wyk Mariza Claassen
Sabrina Visser Beste Gedramatiseerde items Janro-Louis van der Linde Riana Muller
Elna Spoelstra Beste Individuele Mimiek Liani Gouse Riana Muller

GROEPE

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Elise van der Spuy Beste Samespraak:   Laerskool Skyla Coetzee & Angele Grobler Riana Muller
Magdalene Olivier Beste Eksperimentele Groep:  L/S Paddas Riana Muller
Loraine Geertsema Beste Onvoorbereide Groepimprovisasie Geen toekenning
Caterva Beste Gedramatiseerde Verhaalkuns: Gr. 5 - 7 Kater Skater Riana Muller
Anja Roodt Beste Duo/Trio Voordragprogram: L/S Zia van Wyk & Sandre van Heerden Hanri Muller

BEURS- &  ALGEHELE WENNERS

BEURSWENNER Beste Graad 6 of 7 - deelnemer Lientjie Steyn Louise Lachenicht
ALGEHELE WENNER Beste Graad 6 of 7 - deelnemer Lientjie Steyn Louise Lachenicht


 

 HOËRSKOOL TOEKENNINGS

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
P.M.F. Wenner Graad 8  Claudia van Wyk Riana Muller
P.M.F. Wenner Graad 9 Arnoliez Bothma Louise Lachenicht
P.M.F. Wenner Graad 11 Carla Hugo Pieter Alberts
Carina Zaayman Beste Poësie:   Gr. 8 - 9 Luken Brunette Riana Muller
Leonie Pienaar Beste Poësie:   Gr. 10 - 12 Michaela Pankhurst Pieter Alberts
Amica Beste Monoloog:  Gr. 8 - 9 Arnoliez Bothma Louise Lachenicht
Rika Coetzer Beste Monoloog:  Gr. 10 - 12 Inge Venter Riana Muller
Sylvia du Plessis Beste Voordragkonsertprogram: Gr. 8 - 9 Arnoliez Bothma Louise Lachenicht
Sara Louw Gedenktrofee Beste Voordragkonsertprogram: Gr. 10 - 12 Tasha Jacobs Pieter Alberts
Marinda Brink Beste Karakteruitbeelding: Gr. 8 -  9 Leané Dickenson Pieter Alberts
Kees van der Brom Beste Karakteruitbeelding: Gr. 10 - 12 Suandri Esterhuizen Riana Muller
Panache Produksies Beste Impromptuwerk:  Hoërskool Arnoliez Bothma Louise Lachenicht
Mariaan du Plessis Beste Prosa:  Gr. 8 - 9 Lelize van der Walt Roché van Blerk
Elani Pistorius-Brewer Beste Prosa:  Gr. 10 - 12 Anouk Janse van Rensburg Bets Jansen van Vuuren
Redenaars Naaswenner Beste onvoorbereide toespraak: Gr. 8 - 9 Je-Miné de la Rey Louise Lachenicht
Redenaars Naaswenner Beste onvoorbereide toespraak: Gr. 10 - 12 Geen toekenning
Elna Spoelstra Beste Individuele Mimiek Johnathan de Clerk Pieter Alberts

GROEPE

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Pierre Joubert Beste Samespraak:   H/S Claudia van Wyk & Genna Truter Riana Muller
Jo - Chrystal Beste Eksperimentele Groep:  H/S DVHG Riana Muller
Cornelia Stols Beste Impromtu Groep:  H/S Frikatiewe Pieter Alberts
Dramari Beste H/S Toneel Hoërskool Menlopark Pieter Alberts

BEURS- & ALGEHELE WENNERS

BEURSWENNER Beste Graad 8 - 9 deelnemer Arnoliez Bothma Louise Lachenicht
BEURSWENNER Beste Graad 10 - 12 deelnemer Carla Hugo Pieter Alberts
ALGEHELE WENNER Beste Graad 8 - 12 deelnemer Arnoliez Bothma Louise Lachenicht