Login       Login
New account? register here. Forgot password? click here.
wave
 
 
 

    Toekennings    

 

LAERSKOOL TOEKENNINGS

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
P.M.F. Wenner Graad 6
P.M.F. Wenner Graad 7
Sabrina Visser Beste Prosa:   Gr. 5 - 7
Afrikaanse Stigting Beste Monoloog:  Gr.  3 - 4
Rapportryers Beste Monoloog: Gr. 5 - 7
Personaggio Beste Karakteruitbeelding
Panache Produksies Beste Impromptu werk
Redenaars Naaswenner Beste voorbereide toespraak
Marinda Pretorius Beste Voordragkonsertprogram
Enel Alberts Beste Poppekas
Pretoria Eisteddfod Beste Mimiek

GROEPE

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Elise van der Spuy Beste Samespraak:   Laerskool
Magdalene Olivier Beste Eksperimentele Groep:  Laerskool
Caterva Beste Gedramatiseerde Verhaalkuns: L/S
Anja Roodt Beste Duo/Trio Voordragprogram: Laerskool

ALGEHELE WENNER

Denise Janse van Rensburg & Ansu du Toit       Algehele wenner Laerskool                                                                                                                                                                                                    


 

 HOËRSKOOL TOEKENNINGS

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
P.M.F. Wenner Graad 8 
P.M.F. Wenner Graad 9
P.M.F. Esther Marais Wenner Graad 11
P.M.F. Wenner Graad 12
Ateljee Dramesté Beste Poësie:   Gr. 8 - 9
Akasia Arté Beste Poësie:   Gr. 10 - 12
Mariaan du Plessis Beste Prosa:  Gr. 8 - 9
Elani Pistorius-Brewer Beste Prosa:  Gr. 10 - 12
Amica Beste Monoloog:  Gr. 10 - 12
Sylvia du Plessis Beste Voordragkonsertprogram: Gr. 8 - 9
Sara Louw  Beste Voordragkonsertprogram: Gr. 10 - 12
Marinda Brink Beste Karakteruitbeelding: Gr. 8 -  9
Kees van der Brom Beste Karakteruitbeelding: Gr. 10 - 12
Panache Produksies Beste Impromptuwerk:  Hoërskool
P.M.F. Sonja Coster Beste Voorbereide toespraak: Hoërskool
Dioné Prinsloo Beste Poppespel: Hoërskool
Loraine Geertsema Beste Mimiek

GROEPE

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Franette Beste Samespraak: Hoërskool
Rina Loader Beste Eksperimentele Groep: Hoërskool
Cornelia Stols Beste Impromtu Groep:  Hoërskool

TONELE

WISSELTROFEË
VEREISTE
WENNER
ONDERWYSER
Ingrid Zimmerman Beste Toneel: Laerskool
Dramari Beste Toneel: Hoërskool

ALGEHELE WENNER

Marita Vorster                          Algehele Wenner Hoërskool                                                                                                       

ALGEMENE TOEKENNINGS

Elardu Steorra                                                        Beste Dramastudio (Hoogste gemiddeld min A++)                                                                                                                                                                 
En Avante Ope Afdelingswenner